![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 6993124
*
nr 699 3124
Golvlampa
Keramik, Italien, 50-tal
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 30 maj 2011
kl 17:44:07
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa golvlampa golvlampor italien italiensk keramik sydeuropa
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:10
-
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:30
*
Golvlampa
nr 699 3124
Golvlampa
Keramik, Italien, 50-tal
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 30 maj 2011 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa golvlampa golvlampor italien italiensk keramik sydeuropa
-
6258 Golvlampa
1960-tal, teak. Höjd: 115 ca
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:10 -
6295 Golvlampa
nutida, morian. Höjd: 215 cm
Aktuellt bud: 3.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
1 juli kl 20:30